KONST / Litografier / Färglitografi 12914358
nr 1291 4358
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 18/75, respektive 14/75. Motivet: 31x41cm
Kondition: skada, glas
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:04:59
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
James Coignard
Läs mer om James Coignard